schovat načítání

Web fotbalhradisko

fotbalhradisko

Web ještě z doby, kdy jsem dělal weby zdarma, jenom abych měl reference a také se naučil něco nového. Nicméně postupem času jsem jej docela dost vylepšoval a nakonec to není špatná reference. Na to, že je z roku 2010, myslím vypadá docela slušně, bohužel je nevyužitý, jelikož fotbalový oddíl se rozpadl, proto nabízím tento web k odkoupení – samozřejmě nemyslím tím doménu, na které web běží, ale to řešení, které by se použilo pro jiný fotbalový oddíl. Některé prvky (především grafické) jsou pouze pro nekomerční účely.

Na webu mám několik automatizovaných funkcí – anketa, přepočítání výsledků a pořadí v tabulce, archiv novinek apod. Ale já jako web developer jsem si nelámal hlavu s nějakým zjednodušením, takže řadu věcí je třeba upravovat v kódu, aby to tedy zvládnul i laik, bylo by na tom potřeba několik úprav. Ovšem tuto funkcionaluitu lze klidně vypustit a použít to jako klasické HTML stránky.

Na webu dokonce najdete i prezentaci hráčů ve flash.

Rozsah práce: celý web, jelikož se jedná o nekomerční web a ani já jako tvůrce jsem z vývoje neměl zisk, je použita řada věcí (především grafika), které nejsou moje práce a jejich použítí je možné jen pro nekomerční účely.

Parametry projektu

Datum: 1.6.2010
Technologie: Design, HTML5 & CSS3, PHP/MySQL
Klient: Fotbalový oddíl Malé Hradisko
Webová stránka: http://fotbalhradisko.wz.cz/